Мирные люди пропавшие без вести на Донбассе

ГО “Блакитний птах” продовжує надавати психологічну і гуманітарну допомогу. Звіт

0
ГО “Блакитний птах” продовжує надавати психологічну і гуманітарну допомогу. Звіт

Людина, яка пережила полон або чекає на близького родича, який перебуває в неволі або зник безвісти, перебуває тривалий час в стані тривоги і очікування. Це шкодить не тільки психічному, але й фізичному здоров’ю людини, руйнує родинні і дружні зв’язки. Призначення ГО “Блакитний птах” – надавати допомогу таким людям. 

Понад 350 консультацій провели психологи ГО “Блакитний птах” протягом травня-серпня 2020 року для колишніх полонених і родичів зниклих безвісти. Ми працювали з окремими людьми, подружжями, а також провели групову терапію для десяти матерів зниклих безвісти хлопців. 

“Уявіть собі маму, якій протягом кількох років показували мертві тіла. Органи і системи від таких переживань виходять з ладу, багато в кого починаються проблеми з вагою. Людина не може розслабитись, вона постійно в стані очікування. Наше завдання – розслабити таку людину, це насправді допомагає”, – пояснює психологиня ГО “Блакитний птах” Ірина Улєзко, яка працює на базі Госпіталю для ветеранів війни “Лісова поляна”.  

Понад сто консультацій провів протягом чотирьох місяців юрист “Блакитного птаху” Віталій Хекало. Він також допомагав клієнтам організації оформлювати різноманітні документи і звертатися до суду.

Восьмеро людей за чотири місяці звернулася до “Блакитного птаху” по гуманітарну допомогу. На суму 5810 грн донорських коштів і приватних пожертв ми закупили ліки для чотирьох колишніх полонених і комплекти постільної білизни ще для двох; літня людина, яка пережила полон, і багатодітна дружина полоненого отримали набори продуктів. 

До нас продовжують звертатися по допомогу. Якщо ви хочете долучитися до доброї справи і підтримати людей, які опинилися у вкрай важких обставинах через полон або зникнення близького родича, ви можете зробити довільну пожертву на картку ПриватБанку 5169 3305 1768 7791.

Поделиться:

Comments are closed.