Наразі реєстрація ЗАКРИТА!

0

У 2019 році період заселення на базу відпочинку Чайка-2 що на Азовському морі почнеться з 17 червня та триватиме по 31 серпня включно.

Починається реєстрація охочих провести 10 днів під теплим сонцем біля узбережжя Азовського моря. У 2019 році ГО “Блакитний птах” знову має можливість надати відпочинок на Арабатській стрілці. Селище Щасливцеве чекає всіх тих, хто був у полоні, а також їх родичів, членів сімей людей, що нині вважаються зниклими безвісти або загиблими у зв’язку з військовими діями на сході України.

! Хочемо звернути Вашу увагу на те, що витрати на проїзд і харчування не оплачуються, надається тільки безкоштовне проживання у будиночках, розрахованих на перебування 4-х осіб, де є персональна міні-кухня з холодильником та плиткою.

На турбазі добре розвинена інфраструктура, є їдальня, магазини та паркувальна зона; відвідувачам доступний, як активний відпочинок для дітей і дорослих: спортивний майданчик, катамарани, парашути, водні гірки, навчання кайтсерфінгу і віндсерфінгу і, навіть, дискотека; так і більш спокійні види розваг: шезлонги, кінотеатр та кафе.

Звертаємо Вашу увагу, на те, що заповнення форми реєстрації є обов’язковим!
Заповнити її ви можете перейшовши за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/17SNGDu_4HMZXTn7nbfrXtxJjmug5HuQlCY0a3j8Ttrg/edit
7 otdyih

Share.

About Author

Comments are closed.