У нас чудова новина!

0

У нас чудова новина!
Сьогодні ми оголошуємо набір учасників на перший в Україні тренінг з посттравматичного зростання для людей, які пережили полон.

Набір анкет триватиме до 10 травня.

Навчання відбувається в системі тілесно-орієнтованої психотерапії за підтримки інституту Bodynamic International. Тренінг побудований за принципом Рівний-Рівному.

https://www.facebook.com/po.bluebird/videos/379649662761555/

Тренінг складається з 4-х етапів, загальна тривалість яких складає 16 днів протягом 4 місяців. Усі етапи тренінгу є обов’язковими до відвідування, тому обов’язково ознайомтесь з датами ( зазначені в описі анкети)

На тренінгу учасники отримають інструменти самодопомоги, здобудуть знання та навички, які допоможуть краще зрозуміти себе, підвищать здатність справлятись з власними психологічними станами. В колі Рівних ми будемо створювати умови щоб відновити доступ до ресурсів, розкрити власні можливості та спрямувати їх на особистісне зростання. Прийнявши участь у тренінгу «Вільні» , ви зможете використовувати отриманий досвід для покращення якості власного життя та за бажанням підтримувати інших людей, які пережили полон та тортури за принципом Рівний-Рівному.

Тренінг проводиться організацією Блакитний птах в рамках проекту «Підвищення доступності ефективних форм соціальної та психологічної підтримки людям, які пережили полон та піддавались тортурам».

Партнерами проекту є громадська організація Побратими
Проект реалізується за сприяння United Nations Voluntary Fund for Victims of Torture.

Для участі у тренінгу заповніть, будь ласка, анкету: https://docs.google.com/…/1pS8hldVrJSicaCygwNwbbzL8ZYjFNG0t…

Відео : Віка Денисова (Vika Denysova)

ВІЛЬНІУ нас чудова новина!

Share.

About Author

Comments are closed.