Тепло для полонених!

0

Осінь в цьому році прийшла швидко і рішуче. Зимові куртки, обігрівачі, теплий розмови з друзями якось допомогають підвести підсумки літніх приємних спогадів та адаптуватися до холодної погоди, але є люди, які вже декілька років живуть лише надією на звільнення.

Останні 2 роки організація “Блакитний птах” допомогає рідним полонених закупати вугілля для обігріву одного місця несвободи на окупованій території, де утримуються українські патріоти в полоні боєвіків. В цьому році ми дуже сподівалися, що хлопці до холодів вже будуть звільнені, але поки що вони там і дуже мерзнут. Вугілля є можливість купити в найближчу п’ятницю і завозити треба одразу машину. Ціна машини вугілля 4408 грн. і його має вистачити до початку лютого 2020 р. Сподіваємося, що все вугілля не знадобиться і хлопці будуть звільнені раніше, ніж його використають. Але місяць чи тиждень, або навіть день тепла для наших хлопців,як ми вважаємо, коштує ціх грошей.

З надією на скоріше звільнення полонених, але з бажанням підтримати їх в часи очікування та розумінням, що перемови все ще не вийшли на фінішну пряму підготовки до звільнення, звертаємось за допомогою у зборі коштів на тепло для українських полонених.

Допомогти з закупівлею вугілля для полонених можна за допомогою переказу грошових коштів на карту ПриватБанку: 4731 2196 1090 0742 Мокроусова Ганна Сергіївна

П.с. Організація “Блакитний птах” надає підтримку виключно через рідних полонених. Гуманітарна допомога надається тільки на теріріторії, що знаходиться під контролем українського уряду. Вивіз будь якої нашої допомоги здійснюється виключно силами рідних полонених. Всі звернення та розписки від родин полонених, які підтверджують цільове використання коштів, надаються по запиту в офісі Блакитного птаха.

Share.

About Author

Comments are closed.