Мирні люди зниклі безвісти на Донбасі

Психологи “Блакитного Птаха” поділилися досвідом роботи на круглому столі (ВІДЕО)

0
Психологи “Блакитного Птаха” поділилися досвідом роботи на круглому столі (ВІДЕО)

7 вересня психологи ГО “Блакитний Птах” Тетяна Сіренко та Наталія Шапошник узяли участь у засіданні круглого столу “Звільнені з полону. Допомогти не травмуючи”.

Організатор: Офіс Уповноваженого Президента з питань реабілітації учасників АТО, пише “Укрінформ”.

Учасники: Вадим Свириденко – Уповноважений Президента з питань реабілітації учасників АТО; Сергій Шум – секретар Робочої групи з впровадження Стамбульського протоколу; Вікторія Кононова – “Асоціація полонених України”; Ольга Опаленко – ГО “Восток SOS”; Ярослав Сидоркін – психотерапевт; Михайло Дяденко – помічник-консультант народного депутата України; Олена Подолян – ГО “Форпост”; Наталія  Щербіна – психотерапевт; Людмила Царенко – психолог, учасник АТО; Андрій Карачевський – психотерапевт; Олександр Буйволюк – учасник АТО; Тетяна Сиренко – ГО “Блакитний птах”; Оксана Хмельницька – ГО “Повернення”; Анна Рашко – проект “Health Right”; Наталія Зарецька – модератор.

Під час заходу фахівці з України та Сполучених Штатів Америки, представники громадських та міжнародних організацій поділилися своїм баченням проблем, які виникають в процесі звільнення людей, що потрапили до полону або стали заручниками, а також в процесі надання їм подальшої допомоги.

Метою круглого столу був обмін досвідом для забезпечення ефективного вирішення проблемних питань відновлення осіб, що повернулися з полону, а також допомоги їхнім родинам та родинам зниклих безвісти.

Поделиться:

Comments are closed.