Правозахисники презентували Дорожню карту подолання наслідків російсько-української війни

0

Правозахисні організації 25 лютого під час Форуму реформ у Києві презентували Дорожню карту першочергових кроків для Верховної Ради у сфері подолання наслідків російсько-української війни. У документ, який підтримали 18 громадських організацій, увійшло 10 кроків.

Голова правління Центру прав людини ZMINA Тетяна Печончик зазначила, що на Ukraine Reform Conference уперше присутня тематика деокупації та реінтеграції окупованих територій.
“Це відображення політичних процесів та появи політичної волі задля вирішення цих питань”, – прокоментувала правозахисниця.
Громадські організації зауважують, що реалізація цих рекомендацій дозволить Україні, окрім виконання зобов’язань перед власними громадянами, зробити кроки до розбудови сталого миру. Бо цей мир, на їхнє переконання, починається не з виконання Мінських угод, а з того, як в Україні дотримуються і реалізуються права тих, хто постраждав унаслідок конфлікту.

Документ підтримали такі громадські організації, як “Блакитний птах”, Об’єднання родичів політв’язнів, Центр громадянських свобод, Українська правозахисна група, Регіональний центр прав людини, “Крим SOS“, Український інститут з прав людини, “Донбас SOS“, Українська Гельсінська спілка з прав людини, “Право на захист”, Українська правова консалтингова група, Truth Hounds, “Восток SOS”, Харківський інститут соціальних досліджень, Медійна ініціатива за права людини, УНЦПД та громадський холдинг “Група впливу”.

Детальніше за посиланням.

Share.

About Author

Comments are closed.