Підтримка талановитої дитини!

0

В одній сім’ї росте прекрасна дівчина Ельвіна, талановита скрипалька і характерна фото модель.
Ельвіна 4 рік займається в Коростишевській дитячій музичній школі що на Житомирщині, під керівництвом наставниці Кириченко Наталії Мілентіівни. Викладачка відзначає значний потенціал своєї вихованки, яка засвоює всі музичні предмети: спеціальність, сольфеджіо, музичну літературу. Та особливо Ельвіні подобаються уроки ансамблевої гри, коли вона в групі з іншими талановитими скрипалями найповніше розкриває свій музичний дар. Ансамбль скрипалів «Cantabile» неодноразово перемагав в обласних та всеукраїнських конкурсах. Щоб досягати своїх успіхів дівчинка працює плідно і наполегливо.
Наразі ансамбль, у складі якого виконує музичні твори та виступає Ельвіна готується до конкурсу у Польщі. Перший Міжнародний фестиваль-конкурс українсько-польської творчості та мистецтва відбудеться цієї осені у польському місті Ланцут.
Ельвіна з сім’ї переміщених з Донбасу, її батько пережив полон. Батьки вкладають в розвиток своєї доньки всі можливі ресурси, та ці ресурси не безмежні. Організація Блакитний птах та родина дівчинки просять підтримки для поїздки Ельвіни на фестиваль-конкурс до Польщі. Сума потрібна не велика, але відчутна для сім’ї, яка пережила всі складності переїзду на підконтрольну Україні територію і очікування та реабілітацію чоловіка і батька після полону.

До 27 вересня потрібно зібрати 200 євро (5500 грн). Просимо підтримати скрипальку Ельвіну та збільшити її шанси на реалізацію таланту та досягнення успіху.

Доєднатися до ініціативи можна перерахувавши грошові кошти на карту ПриватБанку: 4731 2196 1090 0742 Мокроусова Ганна Сергіївна

Share.

About Author

Comments are closed.