МОМ надасть грошову допомогу переселенцям та мешканцям Донецької та Луганської областей, що живуть неподалік від лінії розмежування

0

Міжнародна організація з міграції подовжує свою програму підтримки найуразливіших категорій вимушених переселенців, населення, що постраждало від конфлікту, та осіб, що повернулися у місця колишнього проживання.

Проект «Підтримка основними засобами гігієни, притулком та багатоцільовою грошовою допомогою уразливих ВПО, осіб, що повернулися, та інших громад, що постраждали від конфлікту в Україні», що фінансується Бюро Держдепартаменту США у справах народонаселення, біженців та міграції, охопить найуразливіше населення Донецької та Луганської областей, яке проживає в межах 20 кілометрів від лінії розмежування (території, підконтрольні Уряду України). Список населених пунктів областей можна знайти за посиланнями:

Донецька область

Луганська область 

Проектом планується охопити 5000 осіб протягом першого раунду, що триватиме у листопаді 2016 – січні 2017 року. Обраним отримувачам виплачуватиметься грошова допомога у розмірі 1980 грн. на особу строком на три місяці (660 гривень на особу на місяць).

Потенційні отримувачі допомоги, які підпадають під наступні критерії, можуть зареєструватись на допомогу на гарячій лінії (див. контакти нижче) для подальшого проходження інтерв’ю, на основі якого буде прийнято остаточне рішення щодо надання/відмови у наданні грошової допомоги. Реєстрація на допомогу або проходження інтерв’ю не гарантують отримання грошової допомоги.

Критерії проекту:

  • Бути особою, постраждалою від конфлікту, або особою, що повернулася в місце колишнього проживання, або внутрішньо переміщеною особою, зареєстрованою в одному з населених пунктів, зазначених вище;
  • Відповідати одному або кільком із наступних критеріїв вразливості:
  • Людина з інвалідністю (1 та 2 група інвалідності або дитина з інвалідністю віком до 18 років);
  • Особа віком 70 років і старше;
  • Домогосподарство, в якому проживає 3 і більше неповнолітніх дітей (віком 0-18 років);
  • Домогосподарство, де діти віком до 18 років виховуються одним із батьків.

Увага! Реєстрація на цей проект відкрита для осіб, які не отримували грошову допомогу протягом останніх 6 місяців від будь-якої гуманітарної організації. Інформація про потенційних отримувачів допомоги буде звірятися МОМ з іншими організаціями для того, щоб уникнути дублювання допомоги.

Номер телефону гарячої лінії проекту

0 800 215 025

(понеділок-п’ятниця з 10:00 до 17:00)

Сторінка проекту на Facebook:

https://www.facebook.com/IOMUkraineCashHotline/

Share.

About Author

Leave A Reply