Ми переїхали!

0

Повідомляємо, що “Блакитний птах” змінив адресу. Головний офіс знаходиться за адресою: вул. Генерала Алмазова 18/7, офіс 812. За цією адресою ми будемо працювати наступні 3-4 місяця.

Так склалося, що не зважаючи на затишну атмосферу і теплі спогади, ми більше не мали фінансової змоги утримувати попередній офіс. Тож ми дуже вдячні всім нашим партнерам, які долучилися до підтримки нашої організації. Незважаючи на складнощі, ми не тільки переїхали, но і розширили ареал нашої діяльності. На сьогодні фахівці “Блакитного птаху” працюють за трьома різними локаціями:

1. Головний офіс за адресою: вул. Генерала Алмазова, 18/7 (Інститут паперу). Щоб потрапити до нас, треба подзвонити на будь-який телефон “Блакитного птаху” і ми зустрінемо на проходний. За можливость бути тут і продовжувати працювати ми дуже вдячні нашому постійному янголу-охоронцю Alex Bespalov. Ця людина не словом, а справами допомогає з 2014 року підтримці людей, які пережили полон. Саме завдяки йому, вже більше 300 людей мали змогу відпочити влітку на березі моря на турбазі “Чайка-2″. Також завдяки його постійній підтримці, було надано допомогу ліками та їжею багатьом родинам заручників та зниклих безвісти. І коли ми зіткнулися з труднощами з оплатою офісу, то він одразу запропонував свою допомогу, щоби ми мали змогу продовжувати нашу роботу.

2. Друга локація знаходиться в ДЗ “Госпіталь ветеранів війни “Лісова поляна” МОЗ України. Ми дуже вдячні за цю можливість чарівній Ксенії Возніциній. В госпіталі ми працюємо в рамках мемерандуму про співпрацю і на сьогодні маємо затишний кабінет психолога. Завдяки цій можливості, вже в 2020 році тільки в рамках роботи в госпіталі, психологами Блакитний птах було надано психологічну підтримку більше ніж 40 людям з числа нашіх бенефіців. Але з Ксенією Борісовною ми співпрацюємо з самого початку війни. І завдяки цій співпраці вже сотні людей, які пережили полон, отримали медико-психологічну допомогу.

3. Третя наша локація в Veteran Hub. У зв’язку з великим звільненям людей з полону наприкінці 2019 року, наші фахівці поки що працюють тут тільки за запитом, але ми сподіваємося, що вже недовзі ми зможемо бути тут частіше.

Всім, хто пережив полон, нагадуємо, що Блакитний птах існує, для того, щоб ви ніколи не почували себе наодинці. Ми завжди поруч і готові долучитися до підтримки в будь-який ситуації. Тож чекаємо на зустрічі та дзвінки.

Юридична підтримка +38 (050) 937 5370
Соціальна підтри + 38 (099) 668-72-80
Психологічна підтримка +38 (095) 016 2622

Фінансово допомогти підтримці звільнених з полону можно за допомогою переказу коштів на карту
ПриватБанку: 4731 2196 1090 0742 Мокроусова Ганна Сергіївна

Підтримати організаційну діяльність “Блакитного птаха” можно перерахував кошти на ключ карту ПриватБанк 5169 3305 1768 7791

Share.

About Author

Comments are closed.