Кримські татари звинувачують Росію у викраденні людей та інших правопорушеннях

0

Після анексії Криму Росією, її влада намагається перетворити півострів на гетто для кримських татар. Про це пише The Guardian. Кожен тиждень надходять повідомлення про арешти, допити чи безвісне зникнення представників корінного народу Криму.

Один із недавніх випадків – викрадення активіста Ервіна Ібрагімова в травні цього року. На записах камер спостереження видно, що викрадачі були вдягнуті в форму співробітників ДПС Росії та вивезли його на автомобілі з такими ж розпізнавальними знаками. Звідтоді про Ервіна немає жодних звісток.

Всі ці дії влади РФ, на думку Красиміра Янкова, представника Amnesty International, зумовлені тим, що кримські татари, це єдина частина населення Криму, що є згуртовані та не лояльні до Росії, та мають відважність висловлювати свою незгоду з діями її влади.

Міжнародні правозахисники з International Partnership for Human Rights та Truth Hounds також звертають увагу на правопорушення, що сталися в Криму після його анексії Росією. Відповідний звіт про всі випадки насильницького зникнення кримських татар та інші правопорушення було подано ними до Міжнародного Кримінального Суду в Гаазі в листопаді цього року.

Share.

About Author

Leave A Reply