Готуємо базу відпочинку Чайка-2 до відкриття сезону

0

Терміново потребуємо вільні руки для ремонту та наведення ладу у 4-х дерев’яних одноповерхових будиночках на узбережжі Азовського моря!
Що надаються для відпочинку тих, хто був у полоні, а також їх родичів та членів сімей людей що нині вважаються зниклими безвісти або загиблими у зв’язку з військовими діями на сході України.

Часу залишилось не багато – до середини червня ми маємо завершити підготовку. Основні роботи косметичного плану. Потрібно буде зняти стару фарбу та нанести нову. Але також, можливо, будуть потребувати деякої турботи підлога, стіни та дах, перевірка електрики тощо.

Будь-яка додаткова фінансова допомога дуже потрібна! Ваша допомога – це можливість зробити якісніший ремонт та надати будиночкам більш комфортабельні для перебування умови. Якщо у Вас є свої інструменти, ми будемо Вам дуже вдячні за надання їх у тимчасове використання.
Будинки чотиримісні та мають міні-кухню. В них можливо проживати та готувати собі їжу, на час проведення ремонтних робіт. Поруч є кафе-їдальня з комплексними обідами. Ми зобов’язуємося компенсувати транспортні витрати, особливо доречним буде, якщо ви зможе приїхати на власній машині, бо є необхідність транспортувати будівельні матеріали, у цьому випадку ми повністю покриємо витрати на бензин.

База відпочинку має велику територію з прямим доступом до моря та внутрішніми озерами. Поруч з базою є гаряче цілюще джерело, яке витікає прямо із-під землі. Окрім надання допомоги та підтримки людей, які опинилися у скрутних обставинах, ви матимете можливість провести час на піщаному золотому пляжі, а тепле море та чисте повітря наповнять вас енергією та силами.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: +38 (099) 668-72-80

Підтримати ініціативу можна за допомогою переказу грошових коштів на карту ПриватБанку: 4731 2196 1090 0742 Мокроусова Ганна Сергіївна

Share.

About Author

Comments are closed.