Запрошуємо людей, що пережили полон та членів їх родин на традиційне чаювання в офісі Блакитного Птаха

0

Час біжить шкидко. Позаду вже Новорічні свята. Цьогоріч для нас вони були поєднані з радістю за обмін, сумом за тих, що досі знаходяться в полоні, та  клпотанням про тих, хто відновлюється після полону. Не зважаючи на це, ми продовжуємо наші традиції й знову запрошуємо людей, що пережили полон та членів їх родин на тепле чаювання в офісі Блакитного Птаха.

Цього разу будемо творти традиційну ляльку-мотанку на ложці. В давнину, такі лялечки були справжніми помічницями для матусь, адже ними забавляли малечу. Про ці та інші властивості мотанки на ложці на майстер класі вам розповість наш психолог Тетяна Сіренко.

Запрошуємо всіх, хто відвідував наші майстерні раніше, тих хто ще в нас не був. І звичайно ж всіх, хто нещодавно повернувся з полону та членів їх родин.  Чекаємо на вас в офісі ГО «Блакитий птах»  в суботу 27 січня о 13.00. Зареєструватись та дізнатись деталі ви можете за телефоном +380 95 016 2622

Захід проводиться за підтримки  Фінського фонду місцевої співпраці в рамках програми підтримки та ресоціалізації осіб, що перебували в полоні та членів їх родин.

Share.

About Author

Comments are closed.