26 сентября стартует Благотворительный аукцион “Помощь семьям заложников”

0

Ініціативна група громадських організацій “Берегиня” , “Блакитний птах” та подружжя Володимир і Олена Жемчугови, за допомогою телеканалу ІСТV, ресторації ” Піца Veterano” та “Патріот” організовує та починає Благодійний аукціон – ” Допомога родинам заручників”, який відбудеться в містах Київ, Дніпро, Львів, Харків.

У рамках заходу планується показ документального фільму “Коли повернеться тато?” . А також будуть показані світлини родин та дітей полонених. Це вже другий етап проекту. Перший – “Діти війни” було проведено в травні 2017 року разом з волонтерською організацією ” Marburg Oboz +” в Німеччині, м. Марбург. Там і відбувся прем’єрний показ фільму в повному обсязі.

Вдома у заручників залишаються дружини, діти, батьки, які потребують як матеріальної, так і моральною підтримки, розуміння, що про їх біду країна не забула. Родини цивільних заручників та не всіх воєнних отримують виплати від держави.

На аукціоні будуть представлені різнопланові лоти – вишивки, вироби з бісеру, тощо від родин заручників та небайдужих людей, книжки, збірки віршів Олени Степової, роботи із кераміки видатних українських керамістів Павла Сахно і Віри Шевченко, роботи студій писанкарства ” СВІТАНОК УКРАІНИ”, інші роботи . Виручені гроші на аукціоні будуть перераховані родинам заручників.

Ми починаємо в м. Київ, 26 вересня о 18.00. Місце проведення “Піца Veterano “, потім 28 вересня в 18.00 у м. Дніпро.

По іншим заходам буде додаткова інформація.

Запрошуємо усіх небайдужих та бажаючих допомогти сім’ям полонених та зниклих без вісти.
Ми переконані, що підсилення суспільної уваги до проблеми українських бранців, їх родин крок за кроком сприятимуть повернення наших хлопців додому.

Допомогти проекту можливо переказавши гроші на поточний рахунок в Приватбанку громадського об’єднання ГО «Блакитний птах»
ЕДРПОУ/ДРФО 39957024
рахунок 26009052674251
МФО 320649 КБ ПРИВАТБАНК

Share.

About Author

Comments are closed.