Мирні люди зниклі безвісти на Донбасі

Відбувся перший модуль проекту “Вільні”

0
Відбувся перший модуль проекту “Вільні”

Війна створює приводи, щоб роз’єднувати людей, але ми створюємо приводи, щоб їх об’єднувати. Цього разу ми зібрали людей, які пережили полон та піддавались тортурам, задля проходження 16-денного тренінгу з посттравматичного зростання «ВІЛЬНІ». З 5 по 8 червня відбувся перший модуль тренінгу, в якому взяли участь 13 учасників. Навчання відбувається в системі тілесно-орієнтованої психотерапії, тренінг побудований за принципом Рівний-Рівному.
Робота в групі для людей з суміжним досвідом підвищує рівень безпеки та довіри, адже той, хто пережив подібне, може краще зрозуміти іншого. ВІЛЬНІ – це місце, щоб бути як всі, не зважаючи на свій унікальний досвід. І в той же час, ВІЛЬНІ – це місце, щоб досліджувати свій стан, розвиватись і просто бути собою, поруч з іншими. ВІЛЬНІ – це проживати, дихати, контактувати, зупинятись, слухати… і рухатись вперед.
ВІЛЬНІ. СИЛЬНІ. ГІДНІ. РІВНІ – і все це учасники нашого тренінгу.
Тренінг проводиться організацією Блакитний птах в рамках проекту «Підвищення доступності ефективних форм соціальної та психологічної підтримки людям, які пережили полон та піддавались тортурам».
Партнерами проекту є організація Побратими
Проект реалізується за сприяння United Nations Voluntary Fund for Victims of Torture.

Поделиться:

Comments are closed.