Відбувся перший модуль проекту “Вільні”

0

Війна створює приводи, щоб роз’єднувати людей, але ми створюємо приводи, щоб їх об’єднувати. Цього разу ми зібрали людей, які пережили полон та піддавались тортурам, задля проходження 16-денного тренінгу з посттравматичного зростання «ВІЛЬНІ». З 5 по 8 червня відбувся перший модуль тренінгу, в якому взяли участь 13 учасників. Навчання відбувається в системі тілесно-орієнтованої психотерапії, тренінг побудований за принципом Рівний-Рівному.
Робота в групі для людей з суміжним досвідом підвищує рівень безпеки та довіри, адже той, хто пережив подібне, може краще зрозуміти іншого. ВІЛЬНІ – це місце, щоб бути як всі, не зважаючи на свій унікальний досвід. І в той же час, ВІЛЬНІ – це місце, щоб досліджувати свій стан, розвиватись і просто бути собою, поруч з іншими. ВІЛЬНІ – це проживати, дихати, контактувати, зупинятись, слухати… і рухатись вперед.
ВІЛЬНІ. СИЛЬНІ. ГІДНІ. РІВНІ – і все це учасники нашого тренінгу.
Тренінг проводиться організацією Блакитний птах в рамках проекту «Підвищення доступності ефективних форм соціальної та психологічної підтримки людям, які пережили полон та піддавались тортурам».
Партнерами проекту є організація Побратими
Проект реалізується за сприяння United Nations Voluntary Fund for Victims of Torture.

Share.

About Author

Comments are closed.