Сьогодні Блакитному Птаху 4 роки.

0

14 серпня ГО Блакитний птах святкує четверту річницю заснування та плідної діяльності.
«Чотири роки тому, Блакитний птах з’явився в офіційних реєстрах і почав платити податки) Дуже дивно святкувати цю дату, бо на момент створення, фахівці нашої організації вже більше року відповідали на виклики війни. Але все ж таки, рівно 4 роки тому, ми перестали бути поодинокими волонтерами і почали перші кроки в об’єднанні нас як команди. Чотири роки тому Anna Nadezhdina, яка якимось чином вірила в мене, повірила і в те, що ми зможемо об’єднати людей навколо себе і створила організацію “Блакитний птах” 🐦. За 4 роки кількість людей, яких ми підтримуємо, з сотен людей переросла в тисячі. А організація об’єднала найпрекрасніших людей та неімовірно крутих фахівців» – говорить керівниця організації Мокроусова Ганна.
На думку співзасновниці та менеджерки організації Надєждіної Анни: – «Людина може виживати і зцілюватись лише завдяки іншим людям, їх теплу, силі і щирості. Тому в наш День народження ми хочемо подякувати нашій команді, людям, без яких не існувало би “Блакитного птаху.
Тетяна Сіренко, дякуємо за пристрасть у всьому, бажання рости, професіоналізм і ідеї, та за прекрасну співучу мову, якій ми можемо в тебе навчатися.
Ольга Малая, дякуємо за готовність підтримувати тих, кому це так потрібно, тверду точку зору і приклад чудового гештальт-терапевта, який завжди дивує різнобарвними знаннями.
Анастасия Глазкова, дякуємо за твоє вміння тестувати реальність і давати тверезу оцінку, за те, що даєш орієнтири і тримаєш кордони, і за жіночність, яку зберігаєш в непростих умовах.
Наталья Сувейздис, дякуємо за твою супершвидкість і багатозадачність, за те, як самовіддано ти працюєш і як магічно примножуєш години в робочій добі.
Наталья Шапошник, дякуємо за твій професійний досвід, боротьбу за права людей і вміння відстоювати територію, і іронію, що завжди мобілізує.
Vitaliy Khekalo, дякуємо за твої професійні знання і терпіння в роботі, і за приємні надихаючі сюрпризи, які ти робиш.
Natalia Roslik, дякуємо за неймовірну швидкість, з якою ти включилася і приклад того, як працюють круті спеціалісти.
Serge Maksymenko, дякуємо за твою готовність допомогти, “пташенят”, і золоті руки, що роблять маленькі дива.
А ще дякуємо усім тим людям, які були з нами за цей час: Оксана Сухорукова, Оксана Качуровская, Myroslava Statkevych і всім всім іншим. Часточка вкладу кожного з вас робить нас тими, ким ми є. Ми допомагаємо завдяки вам.»

«Сьогодні я відчуваю себе впевнено та захищено в нашій команді пташок. Ми подолали на своєму шляху багато викликів і здобули величезний досвід , і ми це зробили разом, підтримуючи один одного. Так що сьогодні я вже не одна, в мене є зграя. Зграя пташок, з котрими я з радістю продовжую політ до нашої спільної мрії -до світу в якому людське життя – безцінне, а воля, радість, ніжність та почуття є неодмінними атрибутами буття.» – продовжує Мокроусова Ганна

З Днем народження Блакитний птах!

Share.

About Author

Comments are closed.