Підсумки акції “Ранець до школи”

0

Традиційно збір діток до школи пов’язаний не тільки з приємними очікуваннями урочистостей до Дня знань, а й з необхідністю купувати канцелярське принаддя, збирати ранець.
Цього літа Блакитний птах в рамках акції «Ранець до школи», полегшив цю задачу для 11 сімей своїх бенефіціарів.
Ми звернулися до друзів організації, підписників в соц.мережах та людей, яким раніше Блакитний птах надавав підтримку, та запропонували долучитись до цієї акції.
За підсумками реалізованої ініціативи було передане шкільне приладдя загальною вагою 85 кг.
20 дітей молодшого та середнього шкільного віку з сімей полонених та осіб зниклих безвісти були забезпечені рюкзаками, пеналами, кольоровими олівцями, фломастерами, папками для малюнків, щоденникам, зошитами, ручками, блокнотами, обгортками, ножицями, коректорами, стікерами, наліпками, фарбами, та ін.
20190731_16334220190815_150335
Серед дітей, чиї батьки знаходяться нині у полоні, допомога була надана двом дівчаткам 4х і 5ти років, яким було зібрано канцелярське та арт-матеріалами, 7ми річний хлопчик та 6ти і 9ти річні дівчатка, які отримали канцелярські товари, рюкзаки та ланч-бокси.
З сімей звільнених з полону – 12 дітей молодшого та середнього шкільного віку, від 6 до 16 років, отримали допомогу у зборах до школи.
Також був забезпечений набором шкільного приладдя 7ми річний хлопчик, батько якого нещодавно загинув на фронті.
Зібрали до школи двох хлопчиків, 11ти та 14ти річного віку, батько яких вважається зниклим безвісти ще від початку військових дій на сході України.

Ми дуже вдячні всім, хто долучився та віддав частку свого тепла і турботи цим дітям!

Підтримати організацію можна за допомогою переказу грошових коштів на карту ПриватБанку: 4731 2196 1090 0742 Мокроусова Ганна Сергіївна

Share.

About Author

Comments are closed.